Maksymalny rozmiar Ratingi Cena

Dla niektórych mężczyzn, długość ich penisa może utrudnić zdolność do seksu. Mężczyźni z mniejszymi penisami mogą mieć trudności z seksem w pewnych pozycjach lub w skrajnych przypadkach, takich jak mikropenis, gdzie penis może mieć mniej niż dwa centymetry długości, gdy w pełni wznoszą się, seks może być niezwykle trudny lub nawet niemożliwy.

Niektórzy mężczyźni mogą się zamknąć, aby zachować dystans od każdego, kto mógłby ich wyśmiewać za małego penisa. Brak wyjścia poza ten strach i zbudowania właściwych relacji miałby oczywiście negatywny wpływ na życie każdego człowieka. Sytuację pogarsza jeszcze fakt, że wielu mężczyzn nie umie rozmawiać o tym problemie, a nawet uważa za zbyt wstydliwe rozmawianie o nim z lekarzami. Ten poważny strach i zażenowanie może prowadzić do irracjonalnych decyzji o nierozsądnej rozmowie z lekarzem na temat innych kwestii zdrowotnych, w przypadku których konieczne może być badanie, co oznacza, że zdrowie człowieka może być zagrożone.

Nawet mężczyźni cierpiący na mikropenis mogą mieć trudności z oddawaniem moczu w pozycji stojącej. Niemożność wykonania tego zadania, co dla większości ludzi jest naturalne i oczywiste, może mieć ogromny wpływ psychologiczny na człowieka.

Kilka badań wykazało, że mężczyźni często przywiązują dużą wagę do zadowolenia swoich partnerów podczas seksu. Długość jej penisa ma bezpośredni związek z tej satysfakcji w głowie; dlatego, jeśli mężczyzna wierzy, że jego penis jest zbyt krótki, aby zaspokoić jego partnera, inne problemy psychologiczne mogą wystąpić.

Strach przed brakiem możliwości usatysfakcjonowania partnera i niską wiarą we własne możliwości może prowadzić do zaburzeń erekcji, wywołanych stresem. W tej sytuacji zdarza się również, że mężczyźni są depresyjni ze względu na wpływ, jaki ma ona na ich życie. Depresja bez wątpienia wpłynie na każdą część życia mężczyzny, nie tylko na jego życie seksualne. 50 % zniżki* na Maxi Size na oficjalnej stronie internetowej

Jest krem powiększający penisa, który nie ma żadnych skutków ubocznych, nie wywołuje reakcji alergicznych i nie uzależnia. Może on rozszerzyć rozmiar penisa nawet o 5 cm. Najlepszą rzeczą w tym kremem jest to, że wyniki nie są tymczasowe, ich nowy rozmiar penisa będzie trwał przez długi czas.

Ten krem pomaga Ci osiągnąć pożądany rozmiar penisa, który będzie miał pozytywny wpływ na twoje życie seksualne: relacje z kobietami będzie ogromną przyjemnością i możesz dać sobie i im silne i długotrwałe orgazmy.

Maxi Size zawsze sprawia, że są gotowe na seks!

Działa on poprzez zwiększenie poziomu testosteronu, poprzez naturalną stymulację produkcji.

Testosteron jest głównym męskim hormonem płciowym i steroidem anabolicznym. U mężczyzn testosteron odgrywa kluczową rolę w rozwoju męskich tkanek rozrodczych, takich jak prostata, penis i jądra, a także promowanie wtórnego wyglądu płciowego i cech ciała, takich jak zwiększona masa kostna i mięśnie oraz wzrost brody i wszystkie inne włosy ciała. Testosteron jest również ważny dla zdrowia i ogólnego samopoczucia oraz zapobiegania osteoporozy. W przypadku nieodpowiedniego poziomu testosteronu u mężczyzn, anomalie są powodowane, w tym słabość, mniejsze rozmiary penisa (zjawiska mikroprocentowe), niepłodność, kobieca wygląd i utrata kości.

Testosteron jest również stosowany jako lek w leczeniu hipogonadyzmu męskiego i niektórych rodzajów raka piersi. Poziom Testosteronu stopniowo spada wraz z wiekiem mężczyzn, dlatego syntetyczny testosteron i stymulanty testosteronu takie jak ten produkt są czasami przepisywane do wspierania starszych i młodszych mężczyzn, którzy cierpią na skutek niedoboru testosteronu.

U mężczyzn wyższe stężenie testosteronu zawsze wiąże się z dłuższą aktywnością seksualną. Testosteron jest również podniesiony u mężczyzny po krótkiej rozmowie z kobietą. Wzrost stężenia testosteronu jest związany z tym, że im więcej mężczyzna próbuje zaimponować kobiecie, tym więcej testosteronu ma w krwiobiegu.

Poziom testosteronu u mężczyzn, jak opisano powyżej, jest hormonem znanym z wpływu męskich zachowań kojarzenia i zmian w zależności od przyczyn ekspozycji na zapachu jajeczku lub nie-uchułego ciała kobiecego. Mężczyźni narażeni na zapach jajeczkarki doświadczali stabilnego poziomu testosteronu, który był zawsze wyższy niż poziom testosteronu u mężczyzn narażonych na kontakt z kobietą bez jajecznicy.

Kremy i leki

Maxisize

318 zł 159 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 159 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *